Hakkımızda

DESIGN PROFESSION Aydınlatma Tasarım merkezi genç, dinamik yenilikçi bir tasarım ofisidir. Bünyesinde barındırdığı ve her biri kendi alanlarında deneyim sahibi uzman teknik elemanlardan oluşan kadrosuyla kısa zamanda birçok önemli projelere imza atmıştır. Temel olarak Mimari Aydınlatma Tasarımı konularında yoğunlaşan ofisimiz sektöründe öncü kuruluş olma yolunda her geçen gün büyük aşamalar kat etmektedir. “İnsan/Doğa” merkezli tasarımlarımızda teknolojik, fonksiyonellik, estetik, ekonomik ve yeniliklere açık projelere imza atmaktayız.

Mimari Aydınlatma tasarımı ülkemizde son yıllarda adından söz edilen Mimarlığın yeni bir koludur. Mimarlıkla aydınlatmanın birleştiği bu mesleğin yurt dışında eğitimini tamamlamış ve kendisini bu konularda yetiştirmiş uzman kadrolarımız konuya hem teorik hem de pratik açıdan hakim tasarımcılardan oluşmaktadır. Çok kısa süre içerisinde altına gururla imza attığımız gerek yurt içi gerekse yurt dışı projelerimizde alanımızda tek olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Aydınlatma sektöründeki kalifiye eleman veya uzman kişi açığını kapatmak için firmalara eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren firmamızın portföyünde ülkemizde faaliyetlerine devam eden birçok şirket ve kurum bulunmaktadır.

Doğru aydınlatma her insanın temel ihtiyacıdır ve yaşam kalitesini etkileyen önemli bir faktördür. Amacımız insanların kullanım rahatlığına ve artan ihtiyaçlarına en uygun çözümler tasarlamak ve bu tasarımları hayata geçirmektir. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnuniyetleri en büyük övünç kaynaklarımızdır.